Straciła nogę, ale się nie poddaje

Nasza Klaudia bardzo, bardzo dziękuje wszystkim darczyńcom za dotychczas okazaną hojność oraz wspaniały gest jakim jest pomoc w zbieraniu środków na nową protezę.  Proteza jest dla Niej jedyną szansą na powrót do normalnego funkcjonowania i wykonywania codziennych czynności. Jak już wspominałam wcześniej, zawsze była pełna energii, optymizmu i społecznego zapału. Niespodziewanie na skutek paskudnej infekcji straciła prawą nogę. Nasza pomoc, słowa otuchy oraz wsparcie na pewno są Jej teraz potrzebne. To jest taka osoba, która nie poprosi o pomoc, taki ma już charakter, że uczyni wszystko by nie być dla nikogo ciężarem, ale ja wiem, że nasza pomoc jest teraz niezbędna. Każdy, kto chciałby pomóc Klaudii, może to uczynić osobiście lub za pośrednictwem konta bankowego. Pieniądze, datki drobne i większe można wpłacać na konto bankowe Klaudia Koszany Szonowice ul. Słowackiego 6, 47-411 Rudnik numer konta: 79105013281000009245547006.

Liczy się każda złotówka.