Konkurs: „100 lat mojego gospodarstwa”

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie „100 lat mojego gospodarstwa”, wszystkich którzy zechcą podzielić się swoimi niepowtarzalnymi wspomnieniami, pamiętnikami, zdjęciami czy opiniami na temat historii polskiego rolnictwa.

Bo kto bardziej niż rolnicy tworzył historię naszej polskiej ziemi? Kto bardziej niż rolnicy dąży do jej doskonałości? Pozwólcie życzliwie zajrzeć do Waszych domostw, wysłuchać z wypiekami na twarzach niezwykłych historii Waszych dziadów. Opiszcie, nagrajcie, sfotografujcie lub sfilmujcie niezwykłe opowieści o położeniu gospodarstwa, profilach produkcji, metodach uprawy, nawożenia, ochrony roślin oraz panujących w Waszych regionach zwyczajach dawniej i dziś.

Konkurs organizowany jest przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. wraz z Instytutem Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN.

Pula nagród wynosi ponad 20 tys. zł.

Szczegóły na: https://kobietynawsi.blogspot.com/2017/10/konkurs-100-lat-mojego-gospodarstwa.html