Jest dobrze!

Co u naszej Klaudii? Klaudia jest bardzo wdzięczna za wszelką okazaną pomoc w zakupie protezy oraz opłacenie rehabilitacji. Wiele osób i organizacji zaangażowało się całym sercem by wspomóc Klaudię w Jej trudnej sytuacji. Teraz jest już proteza i jest też codzienność, która stawia wiele ogromnych wyzwań przed naszą bohaterką. Dla człowieka zdrowego kilka niepozornych schodów nie stanowi żadnego problemu, nawet nie zastanawiamy się że mogłyby stanowić problem. Dla osoby niepełnosprawnej to jest już bariera do pokonania. Jak mówi Klaudia przychodzą chwile trudne, chwile zwątpienia kiedy zastanawia się czy podoła? Po tygodniowym pobycie rehabilitacyjnym w Kamieniu intensywnie ćwiczy w domu, bolą ręce, boli kręgosłup ale idzie ku dobremu. Trzymamy kciuki, wspieramy Cię i całym sercem życzymy siły i wytrwałości. Czym byłoby nasze życie gdyby nie wsparcie, opieka i miłość najbliższych?