Konkurs grantowy „Wspieramy Rozwój”

Dziś zabieramy się za pisanie projektu dla kół gospodyń z terenu naszej gminy.
Czekamy na propozycje działań projektowych w kategorii DZIAŁANIA SPOŁECZNE.

Konkurs grantowy „Wspieramy Rozwój” organizowany jest już po raz drugi przez Cedrob S.A. Celem inicjatywy jest wsparcie podmiotów prowadzących działalność społecznie użyteczną. W tym roku zostanie wyłonionych 75 laureatów w pięciu kategoriach, a łączna suma nagród wyniesie 1 mln złotych.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział podmioty prowadzące działalność społecznie użyteczną.

  • fundacja (z wyłączeniem fundacji firm)
  • uczelnia
  • szkoła publiczna, biblioteka, przedszkole
  • jednostka samorządu terytorialnego
  • stowarzyszenie
  • studenckie koło naukowe
  • instytut naukowy
  • organizacja sportowa,
  • jednostka służb mundurowych
  • związek wyznaniowy lub organizacja kościelna

W jakich kategoriach?

W konkursie można zgłaszać zarówno projekty edukacyjne, naukowe, kulturowe, sportowe, społeczne. W związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę do II edycji konkursu grantowego Wspieramy Rozwój została dodana piąta, specjalna kategoria projektów promujących patriotyzm oraz szerzących wiedzę historyczną w tej dziedzinie.

Więcej informacji tutaj:  http://witrynawiejska.org.pl/component/k2/item/48765