Głosowanie Dziennika Zachodniego zakończone dziś 18 maja 2018 o godzinie 22.00

Będzie wielkie świętowanie w szonowickim przedszkolu! Jak już chyba wszyscy wiedzą, że braliśmy udział w plebiscycie Dziennika Zachodniego na najsympatyczniejszą grupę przedszkolaków oraz nauczyciela przedszkola roku 2018. Jak na tak małą społeczność uzbieraliśmy sporo głosów. Głosowanie zostało zakończone dziś o 22.00 a głosy podsumowane. Przedszkole jako placówka znalazło się na miejscu pierwszym w powiecie raciborskim z 624 głosami, tym samym wyprzedziliśmy placówkę w Nędzy. Zważywszy na wielkość miejscowości Nędza, która liczy ponad 3 tys. osób jest to sukces ogromny. Wychowawczyni naszego przedszkola Pani Ewa Schink ostatecznie zajęła II miejsce uzbierawszy 415 głosów poparcia. Walczyła cała społeczność: nauczyciele, rodzice, mieszkańcy oraz przyjaciele przedszkola. Pokazaliśmy że nawet w tak małej społeczności siła wielka. Sołtys już szuka pomysłu jak nagrodzić przesympatycznych szonowickich przedszkolaków oraz ich nietuzinkową, zaangażowaną i pomysłową wychowawczynię. Serdeczne podziękowania dla wszystkich głosujących, którzy nie pożałowali kilku złotych na SMSa wszak pieniądze nie są najważniejsze.  Gratulacje i podziękowania raz jeszcze.