Przedszkole i Pani przedszkolanka na medal!!!

Tym razem podwójne święto w Szonowicach – finał plebiscytu Przedszkole Roku 2018 w Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Szonowice mają szczęście do wspaniałych mieszkańców oraz przyjaciół całej naszej społeczności. Kolejny raz pokazaliśmy, że jak trzeba to potrafimy się zmobilizować. W piątek, 8 czerwca, w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej miała miejsce uroczysta gala, podsumowująca cieszący się dużą popularnością plebiscyt Dziennika Zachodniego – Przedszkole na medal 2018. Plebiscyt, który trwał od 13 kwietnia do 18 maja. Pani Ewa Schink nasza niezastąpiona i ulubiona przez wszystskie dzieciaki odbierała aż dwie nagrody.

W kategorii placówek przedszkolnych – I miejsce w powiecie raciborskim – Samorządowe Przedszkole w Rudniku, Oddział Zamiejscowy w Szonowicach.

W kategorii wychowawca – 2 miejsce w powiecie raciborskim – Ewa Schink – Samorządowe Przedszkole w Rudniku, Odział Zamiejscowy w Szonowicach.

Oj czeka nas wielka feta!!!

Nagrodami dla zwycięskich przedszkoli są: – dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2018, zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla przedszkoli – voucher na prezentację przedszkola na łamach „Dziennika Zachodniego” o wartości 3000 złotych – pokaz rycerski organizowany przez Bractwo Rycerskie Zamku Będzin, zestaw zabawek od firmy WADER .