„To, co ważne”

Kolejna fantastyczna kobieta w naszej gminie. Gratulacje dla Pani Weroniki – bardzo się cieszymy z Pani sukcesu!
„To, co ważne” już niebawem w księgarniach! Weronika Żymełka, mieszkanka Lasak, na co dzień nauczycielka w jednej z szkół podstawowych powiatu raciborskiego wydała swoją debiutancką książkę pt. „To, co ważne”. Pozycja opowiada o życiu trzydziestoletniej Karoliny, w którym nie brakuje trudnych momentów. W pamięci kobiety wciąż powracają wspomnienia o traumatycznych wydarzeniach sprzed lat. W życiu może jednak liczyć na trzy najważniejsze dla niej osoby: córkę Emilkę, babcię Marysię i przyjaciółkę Martę. Pewnego dnia nieoczekiwanie na jej drodze staje przypadkowo napotkany mężczyzna….
Książka „To, co ważne” ukaże się w księgarniach już pod koniec lipca.

Projekt okładki: Izabela Surdykowska-Jurek