Wkrótce pierwsza rocznica śmierci Ks. Józefa

Parafianie przygotowują się do uroczystości rocznicowych. Rok temu, dokładnie 5 lipca 2017r zmarł ks. Józef Krzeptowski, wieloletni proboszcz parafii Trójcy Św. w Modzurowie, pochodzący z Dzianisza prawnuk Sabały służył w Modzurowie wiele lat. Pogrzeb odbył się 10 lipca 2017, a Ksiądz Józef, zgodnie ze swoją wolą i życzeniem, spoczął na modzurowskim cmentarzu. Postać ks. Józefa na długo pozostanie w pamięci parafian z uwagi nie niebywałą skromność, wierność, otwartość i dobre relacje międzyludzkie. Ksiądz Józef był człowiekiem niezwykle spolegliwym, oddanym swojej parafii i mieszkającym w niej parafianom. Zawsze zadowolony, uśmiechnięty choć jak to góral i nieco uparty. Wiele zalet i dobre serce, skromność, pokora – takim Go zapamiętamy. Mnóstwo dobroci, ciepła i miłości otrzymał każdy kto miał okazję go spotkać i poznać. Mieszkańcy Szonowic, a w szczególności Pani Klaudia i Wioletta wraz ze swoim ojcem dbają o grób ks. Krzeptowskiego. Prace porządkowe przy Jego mogile w przeddzień uroczystości rocznicowych zostały już ukończone. Parafia spodziewa się wielu gości oraz przyjazdu rodziny z Dzianisza na tę doniosłą okoliczność.