Robert Fiołek i Piotr Rybka zawalczą o fotel wójta naszej gminy. Kto „popłynie” albo kto „zakwitnie” zdecydują wyborcy już 21 października br.

Znamy wszystkich kandydatów na radnych oraz tych, którzy starać się będą o urząd wójta w Gminie Rudnik. Dwie osoby zawalczą o głosy i zaufanie wyborców na najbliższą, 5 letnią, kadencję na urzędzie włodarza gminy, są to:

ROBERT FIOŁEK, rekomendowany przez obecnego wójta Alojzego Pieruszka i jego komitet KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI. O tym kandydacie wiemy tyle, że jest człowiekiem wykształconym w kierunku zarządzania przedsiębiorstwami, kończy studia z zakresu finansów i rachunkowości, mimo młodego wieku (34 lata) posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od kilku lat prowadzi własny biznes, a jego firma ma swoją siedzibę na terenie powiatu raciborskiego. Odbył już kilka spotkań z mieszkańcami Gminy Rudnik.

RYBKA PIOTR z Gamowa, lat 36 startuje z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY.
Jego osoba jest znana mieszkańcom Gminy Rudnik min. z tego, iż próbował już swoich sił w kandydowaniu na włodarza Gminy Rudnik cztery lata temu. Wtedy przegrał z kretesem z obecnie urzędującym Alojzym Pieruszka. Udało mu się wówczas wprowadzić do Rady Gminy kilku radnych.