Polska Agencja Prasowa zaprasza do udziału w serii quizów historycznych

Sprawdź, co wiesz o II Rzeczpospolitej – do wygrania nagrody rzeczowe.
Testy będą cztery, a każdy z nich będzie zawierał pięć pytań. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zagadnieniami z pogranicza historii gospodarczej i ekonomii, czeka pięć nagród rzeczowych o łącznej wartości 7 tys. zł.
Wystarczy wypełnić każdy test, wybierając jedną prawidłową odpowiedź spośród trzech sugerowanych. Liczy się nie tylko trafność, ale też czas – laureaci zostaną wyłonieni w oparciu o najwyższą liczbę uzyskanych punktów z wszystkich czterech quizów. W przypadku jednakowych wyników punktowych pod uwagę będzie brana szybkość udzielenia odpowiedzi. Laureatów wybierzemy tylko spośród tych Internautów, którzy zarejestrują się jako uczestnicy quizów. Po wypełnieniu testu pojawi się okienko rejestracji – trzeba będzie podać imię, nazwisko oraz adres e-mail.
Zapraszamy do pierwszego quizu: http://kurier.pap.pl/quiz